امروز: يکشنبه 11 مرداد 1394
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 23 دي 1391 - 12:31

مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دشتستان بعد از چندین سال و انتقادات گسترده فرهنگیان دشتستان در رسانه ها و هفته نامه های محلی استان تغییر خواهد کرد.

به گزارش وارث نیوز در گفتگو با منایع آگاه عباس اسدی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دشتستان سکان مدیریت خود را واگذار خواهد کرد. پس از چندین نوبت انتقادات فرهنگیان شهرستان دشتستان از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دشتستان در رسانه ها و هفته نامه های استانی ، مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر مصمم به تغییر مدیریت شهرستان دشتستان است.
در گفتگوی این منبع آگاه با خبرنگار وارث نیوز از عبدالله مشتاقی و ایرج نظری به عنوان جایگزینان احتمالی عباس اسدی نام برده میشود.اما چیزی که قطعیت یافته خداحافظی عباس اسدی از آموزش و پرورش شهرستان دشتستان است.

مرتبط:

نظرات کاربران
علیرضا 7 ماه قبل گفت:
آموزش وپروش در زمان حضور آقای اسدی واقعا آسیب جدی دید وسالها عقب مانده و ..........................................................................به این زودی برطرف نمیشود وبرکنارشد وتنها این مدیرکل جدید جسارت وتوانایی برکناری وی را داشت ............................................ ولازم میدانم از مدیر کل محترم قدردانی کنم که این فرد را برکنار کرد وفردی توانا ومتفاوت را برگزید .
شهروند حدود 1 سال قبل گفت:
رفتنش بهتراز ماندنش است دست مدیر کل واقعا درد نکنه
شهروند حدود 1 سال قبل گفت:
ای کاش سالها قبل این کار انجام می شد
علی حدود 1 سال قبل گفت:
مشتاقی و ایرج زاده کارنامه خوبی ندارند
رضا حدود 1 سال قبل گفت:
اسدی دست از اموزش پرورش نمی کشد نمی دونم دلیلش چیه اقای حصیری مدیر کل یه تصمیمی بگیر
حسین حدود 1 سال قبل گفت:
سلام.
تو را به خدا اسدی و دار دسته اش را بردارید
حسین حاجی زاده حدود 1 سال قبل گفت:
آقای عباس اسدی چرا مدرسه ی شهید احمد اسدی برازجان سایت اختصاصی ندارد
student حدود 1 سال قبل گفت:
ها...عوض ویمووووووو....!
یک فرهنگی بيش از 2 سال قبل گفت:
اسدی عوض شد یا نه
عنا یت الله رحیمی بيش از 2 سال قبل گفت:
چرا اسدی اموزش وپرورش را از نظر مالی واموزشی ضعیف نموده مسولین بالا دستی فکری بکنند
شهروند بيش از 3 سال قبل گفت:
سلام من عاشق مطالب عبدالله هادی هستم . پیشنهاد میدم اتحادجنوب با ایشان گفتگو کند.البته من هم مثل یک دانش آموز فکر میکنم.مدیر پرورش رفتنی نیست .
یک دانش اموز بيش از 3 سال قبل گفت:
بابا دستت درد نکنه ............
ولی باورم نویمو بره
عبدالله هادی بيش از 3 سال قبل گفت:
به نام خداوند شهیدان و راستگویان/سلام علیکم.
خدا کند کسی که می آید شخصیتی آموزشی و پرورشی داشته باشد و با تعلیم و تربیت آشنا باشد .
خدا کند کسی که می آید ، نمی آید تا باز هم گوشه ای از یک ستاد انتخاباتی باشد،که مطمئناً اگر غیر از این بود نه میتوانست بر سمت فعلی خود تکیه زند و نه امیدوار و متوقع برای بدست گرفتن سکان لغزنده ی پستی دیگر باشد.
یاد دوران معلمان پرجرأت و مدیران مدبر و مجرب بخیر .
یا ابا صالح المهدی ادرکنی- عجل علی ظهورک
سعدی بيش از 3 سال قبل گفت:
گرچه بدون شک آقای اسدی خدمات زیادی را طی سالیان طولانی حضور در آموزش وپرورش شهرستان داشته اند که جای تقدیر دارد.اما حداقل 3 سال پیش بایستی ایشان عوض می شد و فردی با انرژی بیشتر و فرا جناحی تر و خلاق تر جایگزین ایشان می شدکسی که بتواند با جرات بیشتر این کشتی به گل نشسته را نجات دهد .انشااله که نفر بعدی بتواند گرچه ما امیدی نداریم!...
عرب زاده بيش از 3 سال قبل گفت:
بنده به عنوان یک فرهنکی که سالهای آخر خدمت خود را سپری میکند و تا کنون مدیران زیادی را تجربه کرده ام از این اقدام دیر هنگام و البته بسیار ضروری استقبال میکنم و دست آقای مدیر کل را به گرمی می فشارم . آقای اسدی شاید در سنگر ستاد نماز جمعه یا شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یا مدیر حج وزیارت یا همکاری با نهادهای خاص موفق و توانمند باشد اما قطعا همانطور که به عینه دیده ایم عملا وجودش برای اموزش و پرورش کمترین حاصل و اثر را داشته است .
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین