امروز: يکشنبه 08 شهريور 1394
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 04 آذر 1392 - 01:24
گزینه جدید و جدی استانداری بوشهر

در سوابق نامبرده 16 سال نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی به شرح نمایندگی مردم بناب و ملکان در دوره پنجم و سپس نماینده مردم ملکان در دوره های 6 و 7 و 8 و نایب رئیس کمیسیون شوراها و امنیت داخلی، عضو هئیت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست...

اتحاد جنوب: حاج سلمان از فرماندهان سپاه پاسداران در بدو انقلاب اسلامی و از سال 1367 قائم مقام یکی از ادارات کل حساس استان آذربایجان شرقی و سپس مدیرکل حراست وزیر نیرو در زمان تصدی گری وزارت مهندس زنگنه  و اولین مدیرکل یکی از ادارت حساس و مهم استان اردبیل بوده است .

 
در سوابق نامبرده 16 سال نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی به شرح نمایندگی مردم بناب و ملکان در دوره پنجم و سپس نماینده مردم ملکان در دوره های 6 و 7 و 8 و نایب رئیس کمیسیون شوراها و امنیت داخلی، عضو هئیت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان و عضو کمیسیون تلفیق بودجه و نایب رئیسی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات سومین دوره شوراهای اسلامی کشور دیده می شود .
 

حاج سلمان 51 ساله، دارای کارشناسی ارشد علوم سیاسی، دکتری تخصصی روابط بین الملل و عضو هئیت علمی دانشگاه می باشد.

لازم به ذکر است دکتر خدادادی در کمیسیون سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی که ریاست آن را دکتر روحانی رییس جمهور محترم کشورمان برعهده داشته عضویت فعالی داشته است.

حاج سلمان علاوه بر آشنایی کامل با ریس جمهور از نزدیکان و دوستان و همفکران اعضای تاثیرگزار هیات دولت از جمله جهانگیری(معاون اول رییس جمهور)، یونسی (مشاور ریس جمهور)،انصاری(معاون پارلمانی ریس جمهور)،ترکان (مشاور ارشد ریس جمهور)،علوی ( وزیر اطلاعات ) ،زنگنه(وزیر نفت)،ربیعی ( وزیر کار،رفاه وتعاون، کار و رفاه اجتماعی)، پورمحمدی( وزیر دادگستری) نعمت زاده( وزیر صنعت، معدن و تجارت ) و همچنین مدیریت تیم کسب آرا جهت تصدی وزارت امور خارجه توسط دکتر ظریف را بر عهده داشته است .

گفتنی است دکتر سلمان خدادادی ریس ستاد انتخاباتی آیت الله هاشمی رفسنجانی (انتخابات ریاست جمهوری دوره نهم ) در استان آذربایجان شرقی نیز بوده است. /ح

منبع:بوشهر نیوز

مرتبط:

نظرات کاربران
ج کاظمی 8 ماه قبل گفت:
من یکی از ارادت مندان این شخص والا مقام هستم.چون در فروتنی اسوه شهر است/ب
م کاظمی 8 ماه قبل گفت:
خداوند به چنین اشخاصی توفیق روز افزون بدهد./ب
م کاظمی 8 ماه قبل گفت:
اقای دکتر یکی از بهترین اشخاص برای نمایندگی است خداون به ایشان توفیق خدمت به مردم را بدهد./ب
مهدی کامرانی حدود 1 سال قبل گفت:
سلام خسته نباشید من شهروند ملکانی هستم وخیلی خیلی از اقای خدادای راضی هستم خدا بر ایشان عمر طولانی بدهد
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین