امروز: سه شنبه 06 مرداد 1394
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 31 تير 1392 - 19:12

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر با داشتن امکانات و تجهیزات لازم برای راه‌اندازی بخش پیوند کلیه آماده است.

اتحاد جنوب: معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر با داشتن امکانات و تجهیزات لازم برای راه‌اندازی بخش پیوند کلیه آماده است.

به گزارش اتحاد جنوب به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر؛ محمد حسن پرآور در نشست با مسئولان انجمن حمایت از بیماران کلیه استان بوشهر با بیان اینکه بیمارستان شهدای خلیج فارس با امکانات و تجهیزات مدرن راه‌اندازی شده است گفت: هر روز در این مرکز درمانی که با تلاش مضاعف استاندار و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر راه‌اندازی شده است شاهد افتتاح مراکز جدید از جمله جراحی قلب، پیوند قلب، انژیوگرافیَ، و دیگر تخصص‌ها هستیم که جا دارد مسئولان امر در راه‌اندازی بخش پیوند کلیه با توجه به افزایش بیماران ناسایی کلیه تلاش کنند.

وی گفت: در استان بوشهر بیش از 3هزار بیمارنارسایی کلیه شناسایی شده که قطعا این تعداد بیش از رقم اعلام شده است.

معاون استاندار بوشهر بر راه‌اندازی درمانگاه تخصصی بیماران کلیوی تاکید کرد و افزود: با راه اندازی این درمانگاه تخصصی بخش عمده‌ای از مشکلات بیماران کلیوی از جمله پزشکان متخصص، دارو و مراحل پیوند کلیه برطرف می‌شود.

پرآور بوشهر بر گسترش مراکز دیالیزدر مرکز شهرستانها تاکید کرد و افزود: بخش دیالیز باید در شهرستاهای استان با امکانات و تجهیزات لازم راه‌اندازی شود و فرمانداران موظفند در این امر مهم و خیر با انجمن حمایت از بیماران کلیوی همکاری کنند.

وی با اشاره به اینکه مردم نوع دوست استان بوشهر در همه عرصه‌ها دستگیری مردمان دردمند بوده‌اند افزود: برای تامین کمک‌های مالی بیماران کلیوی باید راهکارهای لازم در جهت جمع آوری این کمک‌ها ارائه شود که یکی از این راه‌ها ایجاد صندوق‌های حمایت از بیماران کلیوی است که باید در مناطق عمومی بویژه مساجد و نمازخانه‌ها نصب شود.

معاون سیاسی امنیتی استانداربا بیان اینکه با هماهنگی نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه صندوقی برای کمک به بیماران کلیوی در روز عید سعید فطرایجاد شود اظهارداشت: مردم در روز عید سعید فطر کمک‌های شایانی به مستمدان خواهندداشت که با هماهنگی لازم می‌توان بخشی از این کمک‌ها در جهت رفع مشکلات بیماران کلیوی هزینه کرد.

پرآور درادامه با اشاره به نقش بی بدیل مردم استان در همه عرصه‌های حمایتی تاکید کرد:  مشارکت 84درصدی مردم استان در انتخابات ریاست جمهوری و 92درصدی در انتخابات شوراها گواه این ادعادارد که مردم همواره وفاداری خود را در عرصه‌های گوناگون نشان داده‌اند و بدون شک در حمایت از همنوعان خود تلاش خواهند کرد.

وی همچنین از وجود امنیت کامل در استان بوشهرخبرداد و اظهارداشت:  وجود این امنیت  باعث شده که مخلان ناامنی جایی در استان نداشته باشند چراکه با کوچکترین حرکت ناامنی در اختیار قانون قرار می‌گیرند.

معاون استاندار بوشهر بوشهر همچنین بر فراهم کردن امنیت خاطر بیماران نارسایی کلیه تاکید کرد و گفت: این نوع امنیت با فراهم کردن تجهیزات و امکانات لازم و حمایت مالی مردم نوع دوست مهیا می‌شود. /ب1

 

 

خلیج فارس

مرتبط:
» اسلحه جدید احمدی نژاد+ عکس [بيش از 2 سال قبل]

نظرات کاربران
سيد رسول حسيني بيش از 2 سال قبل گفت:
با سلام و خدا قوت - سه سطر مانده به آخر واژه هاي " ناامني و قانون " را اصلاح بفرماييد . ممنون
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین