امروز: يکشنبه 08 شهريور 1394
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 09 ارديبهشت 1392 - 16:31

جشنواره موسیقی اقوام ایرانی با عنوان سورنای وحدت در شیراز برگزار می شود. در این جشنواره گروه های موسیقی از 12 منطقه کشور به اجرای برنامه می پردازند.

در جشنواره موسیقی اقوام ایرانی گروه هایی از سنندج، قوچان، بوشهر، طالش، بلوچستان، لرستان، گیلان، بیرجند، بختیاری، کردستان و کهکیلویه و بویر احمد در سینما شیراز به روی صحنه می روند.

برگزاری جشنواره موسیقی اقوام ایرانی در شیراز

جشنواره موسیقی اقوام ایرانی با عنوان سورنای وحدت در شیراز برگزار می شود.

به گزارش اتحاد جنوب، در این جشنواره گروه های موسیقی از 12 منطقه کشور به اجرای برنامه می پردازند.

در جشنواره موسیقی اقوام ایرانی گروه هایی از سنندج، قوچان، بوشهر، طالش، بلوچستان، لرستان، گیلان، بیرجند، بختیاری، کردستان و کهکیلویه و بویر احمد در سینما شیراز به روی صحنه می روند.

همچنین اجرای موسیقی محلی شیرازی، موسیقی مقامی خراسانی، گیلکی، بوشهری، کردی، بلوچی و لری از دیگر برنامه های سورنای وحدت خواهد بود.

این جشنواره طی سه روز از 11 تا 13 اردیبهشت ساعت 20 در سینما شیراز برگزار خواهد شد./ح

 

منبع: باشگاه خبرنگاران مرکز فارس


نظرات کاربران
a بيش از 2 سال قبل گفت:
مرگ بیماران در بخش دیالیز بیمارستان قدیم فاطمه زهرا بوشهر

بعد از انتقال امکانات و تجهیزات بیمارستان قدیم فاطمه زهرا به بیمارستان شهدای خلیج فارس برخی از بخش هایی که در محل بیمارستان قدیم جا مانده اند با مشکل جدی مواجه شده اند به نحوی که به خاطر نبودن امکانات بیمارانی که دچار مشکل می شوند به راحتی از دست می روند و می میرند بطور مثال همین امروز که بیماری در حال دیالیز بود و نیاز به شوک الکتریکی پیدا کرد به علت همین موضوع و نداشتن وسیله جهت شوک دادن فوت نمود در حالی که به راحتی با دادن یک شوک قابل برگشت بود و خانواده ای داغدار نمی گردید متاسفانه بخش های جا مانده در محل بیمارستان قدیم که از بیمارستان جدید جدا شده است مدیریت درستی هم وجود ندارد و به نحوی که تقریبا" به حال خود رها شده است و این مسئله برای مردم و بیماران خیلی گران تمام شده به نحوی که شاهد از دست رفتن عزیزانشان هستندو الا نباید به خاطر کمبود شوک الکتریکی که از وسایل اولیه و ضروری هر مرکز درمانی است بیماران به راحتی بمیرند. لطفا بروید بررسی کنید اگر دیدید این موضوع صحت دارد به رسالت رسانه ای و اخلاقی خود و مسئولیتی که در قبال جامعه دارید عمل کنید و در سایت خود منتشر کنید تا هر چند که نطارتی بر عملکرد دانشگاه علوم پزشکی مشاهده نمی شود ولی شاید اقلاً مسئولان اجرایی استانداری بشنوند و به دانشگاه علوم پزشکی که مسئول جان بیماران هستند فشار آورند تا به مسئولیت خود عمل کنند و جان بیماران بیشتر از این در خطر نیفتد. اگر مسئولین علوم پزشکی در مراسم سوگواری این بیماران شرکت می کردند و یا خدای ناخواسته کسی از عزیزان خودشان به خاطر بی توجهی و سهل انگاری ازدست می رفت رنج مصیبت وارده بر مردم و خانواده های بیماران را متوجه می شدند و اقلا" یک عذرخواهی از مردم می کردند اگرچه مردم شریف بوشهر هیچگاه پیگیر دردسر درست کردن برای کسی نیستند و شاید هم دارند چوب همین نجابشان را می خورند.
پاسخ: انتشار این نظر به معنای تایید آن نیست و صرفاً جهت اطلاع مسئولین و بررسی موضوع می باشد.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین